Itt van Amerika
MTI 2020.08.03 07:26 Frissítve: 2020.08.03 08:35

NHL: utolsó másodpercben kapott góllal vesztett a címvédő

A Colorado Avalanche a harmadik harmad utolsó másodpercében szerzett góllal nyert a címvédő St. Louis Blues ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) vasárnapi játéknapján.

Nazem Kadri az utolsó másodpercben ütött gólt ünnepli (Fotó: Getty Images)

Az NHL alapszakasza március 12-én szakadt félbe a járvány miatt, és azt csak azok a csapatok folytathatják, amelyeknek a szünet előtt reális esélyük volt a rájátszásba kerülésre. A talpon maradt 24 együttes két helyszínen, Torontóban és Edmontonban játszik zárt kapuk mögött, teljes elszigeteltségben, hivatalos elnevezéssel „buborékban".

A Keleti és Nyugati főcsoport első négy helyezettje rangsoroló körmérkőzéseket vív, a fennmaradó 8-8 gárda pedig három győzelemig tartó selejtezőt játszik, míg ki nem alakul a playoff 16 szereplős mezőnye.

JÉGKORONG, NHL
SELEJTEZŐ, 1. MÉRKŐZÉS

Nashville Predators–Arizona Coyotes 3–4
Toronto Maple Leafs–Columbus Blue Jackets 0–2
Vancouver Canucks–Minnesota Wild 0–3

2020.09.28 07:05:33

Amerikai sportok GOBODICS TAMÁS (KEZDO5.HU)

A Miami legutóbb 2014-ben döntőzhetett, akkor a San Antonio öt mérkőzésen bizonyult jobbnak.

2020.09.26 08:05:49

Jól kezdett a Miami, a fordulás után viszont az történt, amit a bostoni csapat akart.

2020.09.24 08:37:11

Tyler Herro 37 pontja még Jayson Tatum csodálatos második félidejénél is többet ért, egy győzelemre a nagydöntőtől a Heat.

2020.09.21 07:11:36

Az első meccs borzalma után most abszolút összeszedte magát a Nuggets.

2020.09.18 08:26:52

A Miami a harmadik negyedet 37–17-re nyerte meg. A Boston ezt a mérkőzést is elrontotta.