Itt van Amerika
nemzetisport.hu 2016.05.20 07:40 Frissítve: 2016.05.20 08:48

NHL: a Sharks újra lenullázta a Bluest, és már vezet

A San Jose Sharks 3–0-ra győzött hazai pályán a St. Louis Blues ellen az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásában, és 2–1-re vezet a Nyugati főcsoport döntőjében.

Martin Jones egyik védése a 22 közül (Fotó: Reuters)

Martin Jones egymás után a második mérkőzését tudta le kapott gól nélkül, a San Jose kapusa ezúttal 22 védést mutatott be. Támadásban a cseh Tomás Hertl húzta a Cápákat, két gólt szerzett a 22 éves támadó. A harmadik hazai találatot a finn Joonas Donskoi jegyezte.

A párharc negyedik mérkőzését szombaton rendezik, szintén San Joséban.

NHL, RÁJÁTSZÁS
NYUGATI FŐCSOPORT, DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
San Jose Sharks–St. Louis Blues 3–0
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 2–1 a San Jose javára

2020.03.19 22:00:35

Amerikai sportok MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Tom Brady eddig 227 millió dollárt keresett már az NFL-ben, de a Business Insider kimutatása szerint ez 60-100 millióval több is lehetett volna, ha kihasználja a lehetőségeit.

2019.02.25 21:02:02

Amerikai sportok nemzetisport.hu

Az idei játékosbörze magyar idő szerint április 24-án, hajnali 2 órakor veszi kezdetét.

2020.03.12 08:20:08

Amerikai sportok GOBODICS TAMÁS (KEZDO5.HU)

Boban Marjanovics szétszedte a Denvert, hosszabbításban győzött a Knicks.

NBA
2020.03.11 09:51:27

Amerikai sportok HEGEDŰS RÓBERT, GOBODICS TAMÁS (KEZDO5.HU)

San Antonióban kapott ki a Dallas, Memphisben nyert az Orlando.

NBA
2020.03.10 08:18:41

A Denver legyőzte a Bucks B-csapatát, kétszeri hosszabbítás döntött az Atlanta–Charlotte mérkőzésen.