Itt van Amerika
nemzetisport.hu 2019.05.18 16:49 Frissítve: 2019.05.18 16:49

HFL: az Enthroners nagyon simán legyőzte a Steelerst

A Fehérvár Enthroners 44–6-ra nyert szombaton a Miskolc Steelers vendégeként a magyar amerikaifutball-ligában (HFL). A fehérváriaknak egyetlen vereségük mellett ez volt a harmadik győzelmük az alapszakaszban, míg a Miskolc továbbra is nyeretlen.

A fehérváriaknak egyetlen vereségük mellett ez volt a harmadik győzelmük az alapszakaszban, míg a Miskolc továbbra is nyeretlen.

Maker's Mark HFL
Miskolc Steelers–Fehérvár Enthroners 6–44 (0–20, 0–17, 6–7, 0–0)

2020.04.03 19:19:40

Amerikai sportok BORBÉLY LÁSZLÓ

A két elit elkapón, a minőségi tight endeken és a jól szereplő támadófalon túl van az igazi válasz.

2020.04.02 09:24:54

Amerikai sportok H. K.

Javon Kinlaw útja igen kalandos volt, de kitartásának köszönhetően hamarosan örökre megváltozik az élete.

2020.04.01 22:04:12

Amerikai sportok MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. A tudásalapú gondolkozás egyike azon meglepő ismérveknek, amelyeknek köszönhetően az Egyesült Államok egyik legrégibb városa szállítja a sportsikereket.

2020.03.19 22:00:35

ALAPVONAL. Tom Brady eddig 227 millió dollárt keresett már az NFL-ben, de a Business Insider kimutatása szerint ez 60-100 millióval több is lehetett volna, ha kihasználja a lehetőségeit.