Itt van Amerika
MTI 2018.05.06 19:41 Frissítve: 2018.05.06 19:59

HFL: a Miskolc Steelers elvette a Budapest Wolves veretlenségét

Már nem veretlen a Budapest Wolves a magyar amerikaifutball-liga kiemelt osztályában (HFL). A fővárosi gárda Felsőzsolcán 21–13-ra kikapott a Miskolc Steelerstől.

A Nyíregyháza Tigers 38–0-ra győzött a Győr vendégeként, így százszázalékos teljesítménnyel vezeti a tabellát.

Hiába vezetett a Dunaújváros az Eagles otthonában (0–13), a házigazdák még az első félidőben fordítottak. A második félidőben nem esett pont a találkozón.

HFL
Miskolc Steelers–Budapest Wolves 21–13
TD Store Eagles–DAK Acél Dunaújváros Gorillaz 14–13
Győr Sharks–Nyíregyháza Tigers 0–38

2020.09.24 08:37:11

Amerikai sportok GOBODICS TAMÁS (KEZDO5.HU)

Tyler Herro 37 pontja még Jayson Tatum csodálatos második félidejénél is többet ért, egy győzelemre a nagydöntőtől a Heat.

2020.09.21 07:11:36

Az első meccs borzalma után most abszolút összeszedte magát a Nuggets.

2020.09.18 08:26:52

A Miami a harmadik negyedet 37–17-re nyerte meg. A Boston ezt a mérkőzést is elrontotta.

2020.09.16 07:52:22

A Miami szenzációs végjáték után, hosszabbításban nyerte a Boston elleni keleti döntő első meccsét.

2020.09.14 07:29:23

Megnyert mérkőzést engedett ki kezéből a második félidőre teljesen széteső Clippers.