Férfi vízilabda ob I: a Szeged nem bírt a Vasassal

MTI MTIMTI MTI
2016.10.29. 19:49
A ContiTech-Szeged-Diapolo együttese 11–11-es döntetlent játszott a Vasassal a férfi vízilabda OB I 6. fordulójának egyetlen szombati mérkőzésén.

Az újszegedi sportuszodában rendezett meccsen a hazaiak szerezték meg a vezetést, 1–0 után azonban hatalmas fordulat következett: a Vasas 5–1-re elhúzott.

A folytatásban nagy erőket mozgósított a Szeged, amely 9–9-nél, a harmadik negyedben érte utol fővárosi ellenfelét. Végül a záró felvonás döntetlennel zárult, így 11–11 lett a végeredmény.

FÉRFI VÍZILABDA
OB I A-CSOPORT
CONTITECH SZEGED DIAPOLO–VASASPLAKET 11–11
(1–3, 2–3, 6–3, 2–2)
Szeged, 250néző.V:Kovács Cs. T., Homonnai
SZEGED:Meixner – SEDLMAJER3,MANHERCZ K.3,Illés S., Sánta, Kiss Cs.1,Pellei F. Csere:Molnár D. (kapus), Bassara, VUKICSEVICS2,Nagy M.1,Chilko1,Manhercz Á. Edző:Varga Péter
VASAS:Jónás – KOOPMAN5,Babay1,Hőna1,STEINMETZ Á., Bóbis M.1,Njegovan1. Csere:Burján, MARNITZ G.2,Mészáros Cs., Bencz, Takács B. Edző:Földi László
Gól – emberelőnyből:14/4, ill. 12/9
Gól – ötméteresből:–, ill. 1/0
Kipontozódott:Bassara (23. p.), Hőna (25. p.), Takács B. (27. p.)
Varga Péter:
– Mélyen a tudásunk alatt teljesítettünk. Negyvenszázalékos helyzetkihasználással nem lehet mérkőzést nyerni.
Földi László:– Igazi csapatmunka volt. Dicséret illeti valamennyi játékosunkat.