Férfi vízilabda: Ausztrália legyőzte Németországot és második

2011.02.25. 18:10
Ausztrália férfi vízilabda-válogatottja végzett a Miskolcon zajló Volvo-kupa második helyen, miután a harmadik fordulóban egy góllal nyert Németország ellen.

Az ausztrálok 3–0-s vezetésr tettek szert az első negyed hajrájára, amely előnyből egészen jól megéltek az emberelőnyöket rosszul kihasználó németek ellen a harmadik negyed közepéig, amikor már öttel (7–2) is elhúztak.

Akkor azonban behúzták a féket, míg a németek megszakítás nélkül négy gólt lőttek, így felzárkóztak minimális különbségre, de hiába volt még a találkozóból hátra közel öt perc, többet már nem tudtak kihozni magukból.

A két győzelemmel már korábban biztos tornagyőztes magyar válogatott a torna záró mérkőzésén a pontnélküli Kanadával játszik.