Férfi vízi ob I: a Pécs készülhet a kiesés elleni harcra

2013.04.27. 14:50
A kisebbik egri csapat szombaton hosszabbítás után legyőzte a Pécset a férfi vízilabda ob I rájátszásának alsóházi csatározásában, s a 9–11. helyért küzdhet tovább, míg a baranyai alakulat a 12–14. pozícióért harcoló trió tagja lett, így a kiesés elkerüléséért folytatja.

FÉRFI VÍZILABDA OB I
RÁJÁTSZÁS A 9–14. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS

EKF-Egerfood-Imola–PVSK-Fűszért 9–7 (2–0, 2–2, 0–2, 3–3, 1–0, 1–0)
Eger, 200 néző. V.: Vogel G., Vojvoda.
EKF: LABONCZ – KERESZTES I. 2, Keresztes F. 1, Bánhidi, Sántavy, JAKAB 2, PETROVAI 1. Cs.: ZALÁNKI 3, Takács, Farkas P., Molnár A., Milkovich, Edző: Tóth Péter.
PVSK: BARÁT – Ágner, Kistamás 1, BÓBIS 2, Dragics, MONOSTORI A. 3, Lukács, Cs.: Krizsán 1, Bertha, De Blasio, Bereczki, Játékos-edző: Bereczki Miklós.
Gól – emberelőnyből: 12/3, ill. 11/4.
Gól – 4 perces előnyből: 0. ill. 4/2.
Kipontozódott: Farkas P. (37.), ill. Kistamás (17), Ágner (29.), Bóbis (34.)
Kiállítás brutalitásért: Petrovai (29.), Zalánki (29.), ill. De Baliso (29.)
Kiállítás végleg cserével: Dragics (29), Lukács (32.)
Az egyik csapat második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2–1 az EKF-Egerfood-Imola javára.
Tóth Péter: – Jövőre is NB I. Gratulálok a csapatomnak, drámai mérkőzésen bebizonyítottuk, hogy nem volt véletlen az alapszakaszban a 10. helyezésünk. Vesztett helyzetből sikerült fordítanunk. Célunk a kilencedik helyezés.
Bereczki Miklós: – A negyedik negyedben a kezemben volt a győzelem, sajnos elrontottam a lövést. Amit a sors szerdán adott, ma visszavette.FÉRFI VÍZILABDA OB I