Férfi vízi ob I: a Debrecen nem bírt az OSC-vel

2013.03.02. 21:36
A Debrecen hazai környezetben nem tudta legyőzni az OSC-t a férfi vízilabda ob I 20. fordulójának szombat esti záró mérkőzésén. A találkozó – amelyen Varga Tamás öt gólt dobott – végeredménye 10–10 lett.

20. FORDULÓ
DEBRECEN–OSC 10–10 (1–1, 2–4, 3–3, 4–2)
Debrecen, 700 néző. V: Csanádi, Vojvoda
DEBRECEN: B. Mitrovics – GIORGETTI 3, Letica, VARGA T. 5, Misics, Vindisch, Kállay 1. Cs: Halek 1, Süveges. Játékos-edző: Varga Tamás
OSC: ÁTS – Benczur, DÁVID 3, Simon A., TIBA 2, SZŐKE 2, Korényi. Cs: GYÁRFÁS 3, Szentesi, Pecz, Zentai. Edző: Becsey Péter
Gól – emberelőnyből: 10/4, ill. 8/2
Gól – ötméteresből: 1/0, ill. –
Kiállítva (cserével, végleg): Misics (32. p.)
Kipontozódott: Szőke (28. p.), Benczur (32. p.)
Varga Tamás: – Minden dicséretet megérdemel a taktikusan és higgadtan játszó OSC. Gratulálok a saját csapatomnak is, mert az első két negyed sokkos állapotából felállva pontot tudtunk menteni, és a végén a győzelemre is volt esélyünk.
Becsey Péter: – Úgy örülök, mint egy kisgyerek, nagyon büszke vagyok a csapatomra. Bízom benne, hogy ez az eredmény tartást adhat a következő meccsekre.