MTI 2013.07.12 19:40 Frissítve: 2015.03.25 02:01

Úszás: Sibalin Flóra ezüstérmet szerzett az ifjúsági Eb-n

Sibalin Flóra ezüstérmet nyert 1500 méteres gyorsúszásban pénteken a poznani ifjúsági Európa-bajnokságon.

Güttler Károlynak, az utánpótlás-válogatott szövetségi kapitányának tájékoztatása szerint a szegedi versenyző 16:36.80 perces idővel lett második a lengyelországi korosztályos kontinensviadal harmadik napján.

A magyar csapat eddig öt érmet gyűjtött: a nyitó napon Farkas Adél 400 m vegyesen aranyat érdemelt ki, Sibalinhoz hasonlóan Kiss Nikolett csütörtökön szintén másodikként végzett, méghozzá 400 m gyorson, miután szerdán 800 m gyorson harmadik lett. A másik bronzérem Sebestyén Dalma nyakába került, ő 200 m pillangón állhatott fel a dobogó alsó fokára a második versenynapon.
2020.01.15 17:48:46

Úszás ZSOLDOS BARNA

Már Budapesten van a csütörtök esti M4 Sport – Az Év Sportolója 2019 Gála díszvendége, Mark Spitz.

2019.12.20 21:06:18

Úszás KOVÁCS ERIKA, TUMBÁSZ HÉDI

Milák Kristóf próbál mindig mindenhez jó arcot vágni, igyekszik mindenkinek megfelelni.

2019.12.20 21:28:38

Kapás Boglárka nem értette, miért vannak a sikerétől mások annyira oda.

2019.12.11 23:59:36

Úszás KOVÁCS ERIKA

Olimpiai bajnokunk úgy érzi, képes lesz önmaga edzőjeként is megugrani a szintet Tokióban.