US Open: Stollár nem tudta leküzdeni a második akadályt

MTI MTIMTI MTI
2017.08.25. 08:54
Stollár Fanny a selejtező második fordulójában búcsúzott az amerikai nyílt teniszbajnokságon (US Open). A viadal honlapja szerint a magyar játékos csütörtök éjjel az ukrán Katerina Kozlovától kapott ki egy óra alatt, két sima játszmában.

A nők kvalifikációjában Gálfi Dalma már az első körben kiesett, a főtáblára jutáshoz három találkozót kellett volna nyerni. A 128-as főtáblán így Fucsovics Márton, illetve Babos Tímea képviseli majd a magyar színeket.

US Open, selejtező, nők, 2. forduló
Kozlova (ukrán)–Stollár 6:2, 6:3

Legfrissebb hírek

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben

Tenisz
7 órája

Pegula döntő játszmában legyőzte Szabalenkát a berlini elődöntőben

Tenisz
2026.06.20. 17:41

Stollárék döntő rövidítés után jutottak elődöntőbe Berlinben

Tenisz
2026.06.18. 17:24

Stollárék párosa meccslabdákról fordítva verte meg az első kiemeltet Berlinben

Tenisz
2026.06.16. 13:21

Stollárék búcsúztak párosban a londoni tenisztornán

Tenisz
2026.06.09. 15:38

Marozsán párosban is búcsúzott a Roland Garroson, Stollárék továbbjutottak vegyes párosban

Tenisz
2026.05.29. 15:47

Stollárék negyeddöntősök a strasbourgi tenisztornán

Tenisz
2026.05.18. 15:53

Roland Garros: öt magyar szerepelhet párosban

Tenisz
2026.05.14. 16:32
Ezek is érdekelhetik