US Open: Babos női párosban is a negyeddöntőig jutott

2017.09.07. 19:54
Babos Tímea a cseh Andrea Hlavácková oldalán 7:6, 6:4-re kikapott a Sania Mirza, Peng Suaj duótól a női párosok negyeddöntőjében az Amerikai nemzetközi teniszbajnokságon (US Open).

Szerdán az eső miatt mindössze 2:2-ig jutottak a felek, csütörtök délben a 17-es pályán folytatták a mérkőzést. Babosék 6:5-nél adogathattak az első szett megnyeréséért, de nem jártak sikerrel, a tie-breaket pedig minimális különbséggel elveszítették.

A második játszmában 5:2-re elhúzott az ellenfél, és hiába jöttek vissza Babosék 5:4-re hét mérkőzéslabda hárítása után, egyenlíteniük nem sikerült, Mirzáék nyertek.

Babos Tímea ezzel befejezte szereplését az idei US Openen, amelyen egyesben a második fordulóig jutott, míg vegyes párosban szintén a legjobb nyolc között esett ki.

US OPEN (50 400 000 dollár, kemény pálya)
NŐI PÁROS, NEGYEDDÖNTŐ

Mirza, Peng Suaj (indiai, kínai, 4.)–Babos, Hlavácková (magyar, cseh, 5.) 7:6 (7–5), 6:4