
Bondárék a nyolc között (Fotó: Dömötör Csaba, archív)
Bondár Anna a belga Kimberley Zimmermann oldalán sikerrel vette az 1. fordulót, s ezzel bejutott a negyeddöntőbe párosban a kolozsvári kemény pályás tenisztornán.
A második helyen kiemelt duó a szerdai mérkőzésen két szettben győzött egy román kettős ellen, a legjobb nyolc között pedig a Leolia Jeanjean, Valerija Sztrahova francia, ukrán párossal találkozik.
Bondár Anna egyesben nyolcaddöntős a viadalon, várhatóan csütörtökön lép pályára a román Elena Gabriela Ruse ellen.
WTA-TORNA, KOLOZSVÁR
PÁROS, 1. FORDULÓ (a negyeddöntőbe jutásért)
Bondár Anna, Kimberley Zimmermann (magyar, belga, 2.)–Ilona Georgiana Ghioroaie, Patricia Maria Tig (román) 6:4, 7:5
Legfrissebb hírek

A legkellemetlenebb ellenfél – a Maja Chwalinska-portré
Képes Sport
2026.06.25. 14:56

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban
Tenisz
2026.06.21. 21:18
Ezek is érdekelhetik


