MTI 2018.05.17 14:55 Frissítve: 2018.05.17 15:24

Tenisz: Baboséknak egy óra sem kellett a továbbjutáshoz

A harmadik helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros bejutott a negyeddöntőbe csütörtökön a római salakpályás tenisztorna női versenyében.

Az Australian Open-bajnok duó erőnyerőként a 16 között kapcsolódott be a küzdelmekbe, első ellenfele a hazai közönség előtt szereplő Sara Errani és Martina Trevisan volt. Babos egyesben éppen Erranit búcsúztatta az első fordulóban, majd kikapott a francia Caroline Garciától.

A szombaton Madridban döntős Babosék az első szettben gémet sem vesztettek, majd a folytatásban is a kezükben tartották a mérkőzést, amely mindössze 55 percig tartott.

WTA-TORNA, RÓMA (3 351 720 dollár, salak)

PÁROS, NYOLCADDÖNTŐ
Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 3.)–Sara Errani, Martina Trevisan (olasz) 6:0, 6:3

2018.09.16 23:19:34

Tenisz GYŐRI FERENC

NS-VÉLEMÉNY. A nagy bravúrok által elért szint megtartásához Fucsovics Mártonra is szükség lesz.

2018.09.16 16:28:57

Tenisz HARMATH ÁKOS (közvetítés)

Piros Zsombor nem tudta megismételni pénteki teljesítményét, 3–2-es cseh győzelem.

2018.09.16 12:47:48

Tenisz KLEIN RON (összefoglaló), HARMATH ÁKOS (közvetítés)

Valkusz Máté Jirí Vesely ellen lépett pályára és egy szettnyi jó játékot követően kikapott Jirí Veselytől.

2018.09.13 21:18:41

Tenisz MEZEI DÁNIEL

ALAPVONAL. Nemcsak én akartam látni az immár nemzetközileg is magasan jegyzett Fucsovicsot játszani, hanem sok-sok fiatal magyar teniszpalánta is. Akiknek ő a példaképe.

2018.09.12 21:28:27

A következő öt évben a Dorko nevű hazai márka öltözteti legjobbjainkat minden korosztályban.