MTI 2019.11.07 09:18 Frissítve: 2019.11.07 10:12

Tenisz: Babos győzelmével negyeddöntős Sencsenben

Babos Tímea második győzelmével bejutott a negyeddöntőbe a 100 ezer dollár (30 millió forint) összdíjazású sencseni kemény pályás női tenisztornán.

A világranglistán 104. játékos – aki vasárnap ugyanott sorozatban harmadszor nyerte meg párosban a WTA-világbajnokságot – csütörtökön 6:2, 2:6, 6:0-ra megverte a holland Bibiane Schoofsot (149.). A találkozó 1 óra 44 percig tartott.

Az ötödik helyen kiemelt magyar teniszező – honlapja szerint – a nyolc között a másodikként rangsorolt, hazai közönség előtt szereplő Csu Linnel (83.) csap össze, akit legyőzött eddigi két mérkőzésükön.

2020.09.14 19:37:15

Tenisz KLEIN RON

NS-VÉLEMÉNY. Hogyan reagált volna 23 ezer szurkoló?

2020.09.13 20:01:29

Tenisz H. Á.

A 27 éves osztrák lett az idei US Open bajnoka, ő lett hazája második GS-tornagyőztese.

2020.09.12 15:18:33

Tenisz BACSKAI JÁNOS

A fehérorosz Azarenka sokkal jobban kezdett, de váratlanul hullámvölgybe került, és nem is kecmergett ki belőle.

2020.09.08 22:15:09

Tenisz MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Ha tetszik, ha nem, a világ legjobbjának a »fizetésében« az ilyenek is benne vannak. Djokovics erről megfeledkezett, ami még akkor is igaz, ha bűnlajstromának utolsó pontján lehet vitatkozni.

2020.09.05 19:09:03

Frances Tiafoe 104 perc alatt három sima szettben könnyedén legyőzte Fucsovics Mártont.