MTI 2019.11.07 09:18 Frissítve: 2019.11.07 10:12

Tenisz: Babos győzelmével negyeddöntős Sencsenben

Babos Tímea második győzelmével bejutott a negyeddöntőbe a 100 ezer dollár (30 millió forint) összdíjazású sencseni kemény pályás női tenisztornán.

A világranglistán 104. játékos – aki vasárnap ugyanott sorozatban harmadszor nyerte meg párosban a WTA-világbajnokságot – csütörtökön 6:2, 2:6, 6:0-ra megverte a holland Bibiane Schoofsot (149.). A találkozó 1 óra 44 percig tartott.

Az ötödik helyen kiemelt magyar teniszező – honlapja szerint – a nyolc között a másodikként rangsorolt, hazai közönség előtt szereplő Csu Linnel (83.) csap össze, akit legyőzött eddigi két mérkőzésükön.

2019.11.17 14:48:03

Tenisz H. D.

A vb-újonc görög Federer búcsúztatása után izgalmas meccsen verte meg osztrák ellenfelét.

2019.11.10 20:42:17

Tenisz KLEIN RON

NS-VÉLEMÉNY. Az új Fed-kupa finoman szólva sem olcsó mulatság.

2019.11.03 22:07:05

NS-VÉLEMÉNY. A jövő évi olimpiát tekintve is fontos lépés.

2019.11.03 09:14:30

Tenisz HARMATH ÁKOS

A magyar éljátékos másodszor diadalmaskodott Kristina Mladenoviccsal az oldalán.

2019.10.26 07:43:06

A magyar teniszező a világbajnokságra készül, és utána sem pihen, két kisebb tornán igyekszik biztossá tenni helyét az Australian Openen.