A US Openen indulna a világbajnok síző

2010.01.27. 21:04
null
Miller a havas lejtők után a teniszpályán is bizonyítana (Fotó: Action Images - archív)
Bode Miller, az amerikaiak négyszeres világbajnok alpesi síző klasszisa azt tervezi, hogy elindul az év utolsó tenisz Grand Slam-tornája, a US Open előselejtezőiben.

A 32 éves Miller kedden jelentette be, hogy szándékában áll részt venni az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) regionális selejtezőiben.

Az év utolsó Grand Slam-tornájának előselejtezői áprilistól júniusig tartanak, és mindenki elindulhat rajtuk, aki betöltötte 14. életévét. A győztesek részt vehetnek az augusztus 30-tól szeptember 12-ig tartó tenisztorna selejtezőiben.

Mielőtt bárki leírná a négyszeres világbajnok síelőt, jegyezzük meg, hogy Miller 19 évesen Maine állam korosztályos bajnoka volt, és manapság egy New Hampshire-i teniszklub tulajdonosa.

„A tenisz mindig is az életem része volt. Az, hogy részt veszek a US Open előselejtezőin, segít abban, hogy az olimpia és a világkupa-szezon után is edzésben maradjak" – indokolta döntését a klasszis.

Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség

Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben

Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben

Tenisz
2026.06.23. 18:58

Marozsán, Udvardy, Bondár és Gálfi is rontott a tenisz-világranglistán

Tenisz
2026.06.22. 09:54

Pegula döntő játszmában legyőzte Szabalenkát a berlini elődöntőben

Tenisz
2026.06.20. 17:41

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti

Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán

Tenisz
2026.06.17. 15:58

Fucsovics Márton az első fordulóban búcsúzott a londoni tenisztornától

Tenisz
2026.06.16. 14:25
Ezek is érdekelhetik