Az F1 elment, az örömlányok maradtak Indiában

Vágólapra másolva!
2012.11.04. 16:38
null
Az út széle végül is mindenhol egyforma...
Címkék
A Formula–1-es futam szurkolóinak „kiszolgálására" Indiába érkező kelet-európai lányok ahogy jöttek, úgy maradtak. Próbálnak még egy kis pénzt keresni a szubkontinensen.

A Times of India című angol nyelvű napilap számolt be arról, hogy az elmúlt hétvégén rendezett Formula–1-es Indiai Nagydíj után számos hívatlan vendég maradt Delhiben és környékén. Az közismert, hogy a száguldó cirkusz rajongói bárhová is menjenek kedvenceiknek szurkolni, nem csak sört, hot-dogot és baseball sapkát akarnak venni, hanem másfajta szolgáltatásokra is igényt tartanak.

És ez alól még India sem kivétel: a futam előtti hetekben számos, zömmel kelet-európai örömlány kért és kapott vízumot az ázsiai országban. Csakhogy, amíg a futam után a csapatok, a versenyzők és a szurkolók is szedték a sátorfájukat, addig a „pillangók” bizony maradtak Delhiben és környékén, kihasználva a vízum adta lehetőségeket. Pedig olyanok is vannak köztük – írja a lap –, akik illegális szexuális szolgáltatások nyújtása miatt már élvezhették korábban az indiai igazságszolgáltatási szervek vendégszeretetét.

„A jövőben igyekszünk jobban feltérképezni a hölgyek hátterét, hogy legalább azok ne jöjjenek vissza, akiket egyszer már kiutasítottunk az országból” – mondta az indiai lapnak a delhi rendőrség egyik munkatársa.

A lányok pedig nem véletlenül kockáztatják a végleges kiutasítást is: helyi források szerint havonta akár 7000 eurónak (csaknem 2 millió forintnak) megfelelő rúpiát is megkereshetnek. A nem ritkán Dubajból érkező lányok szolgáltatásait az országban élő külföldiek és a jómódú helyiek veszik igénybe.

Legfrissebb hírek

Pénteki sportműsor: Kisvárda–Nyíregyháza az NB I-ben

Minden más foci
1 órája

Lukács Dániel: Tessék, itt vagyok, ezért dolgoztam!; Babos Tímea: Érzem, tudom, hogy párosban még mindig nagyon jó játékos vagyok

E-újság
1 órája

Valami félrecsúszott – Kapolcsi-Szabó Bence jegyzete

Jégkorong
1 órája

ElVARratlan szálak – Moncz Attila publicisztikája

Minden más foci
1 órája

Magyar Kupa: a címvédő a DVTK-val találkozik a nyolcaddöntőben, az FTC NB II-es csapatot kapott

Labdarúgó NB I
1 órája

Meglepetés a Nagyerdei Stadionban: a Honvéd hosszabbítás után kiejtette a Debrecent a Magyar Kupából

Labdarúgó NB I
2 órája

Udvardy Panna már elődöntős Caliban

Tenisz
2 órája

Csak az első szettben tartotta a lépést a MÁV Előre a röplabda BL-selejtezőben

Röplabda
3 órája
Ezek is érdekelhetik