Brit és orosz lapok is arról írnak, hogy válságban van az Arsenal játékosának, Andrej Arsavinnak a házassága, aki már külön is költözött feleségétől, Juliától és két gyermeküktől. orosz lapok is arról írnak, hogy válságban van az Arsenal játékosának, Andrej Arsavinnak a házassága, aki már külön is költözött feleségétől, Juliától és két gyermeküktől.

A szakítás oka egy Leilani Dowding nevű brit modell, aki úgynevezett „Page3 girl"-ként vált ismertté. A brit bulvárlapokban a harmadik oldalon mutatják meg bájaikat az önjelölt szépségek. Leilani valóban szép, így nem volt nehéz megragadnia a szigetországi celebtérképen, amiben az is segítségére volt, hogy többször is kavart több-kevésbé ismert focistákkal. Így jó ismerőse a korábbi 36-szoros észak-ír válogatott, Mark Williams, a Newcastle United focistája, Steven Taylor, vagy a 2001-től 2007-ig az Arsenalban játszó Jérémie Aliadiére is.

Most visszatért a londoni klubhoz, és hetek óta Arsavinnal randizgat. Igaz, nem tennénk rá nagy összeget, hogy életre szóló kapcsolat bimbózik kettejük között.













Műtét nem lesz, de Saliba hosszú ideig nem játszhat

Big gunners: „nyerhetetlen” után verhetetlen Arsenal?





