HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2017.01.06 23:24 Frissítve: 2017.01.06 23:24

Szombati sportműsor: otthon a Real, idegenben az Atlético

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 17. fordulójában a szombati játéknapon láthatjuk a Real Madridot és az Atlético Madridot. Előbbi a Granadát fogadja, az Atlético az Eibarhoz látogat. Angliában az FA-kupa 3. fordulójában szombaton lép pályára az Arsenal és az MU, a Francia Kupában a 32 közé jutást a cél. Az NFL-ben megkezdődik a rájátszás.

HIRDETÉS

 


OLASZ SERIE A
19. FORDULÓ

18.00: Empoli–Palermo (Tv: DIGI Sport1)
20.45: Napoli–Sampdoria (Tv: DIGI Sport1)

SPANYOL LA LIGA
17. FORDULÓ

13.00: Real Madrid–Granada (Tv: Sport1)
16.15: Eibar–Atlético Madrid (Tv: Sport2)
18.30: Las Palmas–Sporting Gijón (Tv: Sport1)
20.45: Real Sociedad–Sevilla (Tv: Sport1)

ANGOL FA-KUPA
3. FORDULÓ

13.30: Manchester United–Reading (II.) (Tv: Sport2)    
16.00: Ipswich Town (II.)–Lincoln City (V.)    
16.00: Hull City–Swansea City
16.00: Sunderland–Burnley    
16.00: Queens Park Rangers (II.)–Blackburn Rovers (II.)
16.00: Brighton & Hove Albion (II.)–Milton Keynes Dons (III.)    
16.00: Millwall (III.)–Bournemouth
16.00: Blackpool (IV.)–Barnsley (II.)
16.00: Wigan Athletic (II.)–Nottingham Forest (II.)    
16.00: Rotherham United (II.)–Oxford United (III.)    
16.00: Norwich City (II.)–Southampton    
16.00: Barrow (V.)–Rochdale (III.)    
16.00: West Bromwich Albion–Derby County (II.)    
16.00: Everton–Leicester City    
16.00: Wycombe Wanderers (IV.)–Stourbridge (VII.)    
16.00: Watford–Burton Albion (II.)    
16.00: Stoke City–Wolverhampton Wanderers (II.)
16.00: Bristol City (II.)–Fleetwood Town (III.)
16.00: Huddersfield Town (II.)–Port Vale (III.)    
16.00: Brentford (II.)–Eastleigh (V.)
16.00: Birmingham City (II.)–Newcastle United (II.)
16.00: Bolton Wanderers (III.)–Crystal Palace    
16.00: Sutton United (V.)–Wimbledon (III.)
16.00: Accrington Stanley (IV.)–Luton Town (IV.)    
18.30: Preston North End (II.)–Arsenal (Tv: Sport2)

FRANCIA KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT

15.00: Sainte-Genevieve Sports (V.)–Caen
15.00: Poiré-sur-Vie VF (VI.)–ES Viry-Chatillon (IV.)
15.00: Blagnac FC (VI.)–Niort (II.)
15.00: Bergerac Périgord FC (IV.)–Toulouse Rodéo FC (V.)
15.00: Hauts Lyonnais (VI.)–CA Bastia (III.)
15.00: Lille–AS Excelsior (réunioni)
15.00: Sarreguemines FC (V.)–Reims (II.)
15.00: AS Prix-les-Mézieres (V.)–Feignies Aulnoye FC (V.)
15.00: FC Lunéville (V.)–FC Chambly (III.)
15.00: Strasbourg (II.)–SAS Épinal (III.)
18.00: Guingamp–Le Havre (II.)
18.00: US Quevilly-Rouen (III.)–JA Drancy (IV.)
18.00: Blois Foot 41 (V.)–Nantes
18.00: Grenoble Foot 38 (IV.)–Étoile Frejus Saint-Raphaël (IV.)
18.00: Besancon FC (V.)–Nancy
18.00: CS Louhans-Cuiseaux (V.)–Dijon
21.00: PSG–SC Bastia
Az FC Fleury 91 (IV.)–Brest (II.) mérkőzést elhalasztották.

EGYÉB KIEMELT SZOMBATI SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, rájátszás, wild card-mérkőzés
22.00: Houston Texans–Oakland Raiders (Tv: Sport2)
2.00: Seattle Seahawks–Detroit Lions (Tv: Sport2)

AUTÓSPORT
Dakar-rali, 6. szakasz, Oruro-La Paz, 786 km

GYORSKORCSOLYA
11.00: Európa-bajnokság, Heerenveen

JÉGKORONG
EBEL

17.30: Fehérvár AV19–Innsbruck (Tv: M4 Sport)
NHL
19.05: Philadelphia Flyers–Tampa Bay Lightning (Tv: Spíler Tv)
22.00: Los Angeles Kings–Minnesota Wild (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
EHF-kupa, nők, csoportkör

14.00: Kubany Krasznodar (orosz)–Alba Fehérvár KC
15.00: Rosztov Don–Érd (Tv: Sport1)
NB I, nők
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Kisvárda Master Good–DVSC-TVP
18.00: Ipress Center Vác–MTK Budapest
18.00: Siófok KC–EUbility Group-Békéscsaba
18.00: Mosonmagyaróvár–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
NB I, férfiak

17.30: MAFC-Kaposvári KK
18.00: Atomerőmű SE–KTE-Duna Aszfalt
18.00: JP Auto-JKSE–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Szolnoki Olaj KK
18.00: PVSK-PANNONPOWER–Alba Fehérvár
20.30: Sopron KC–Falco KC Szombathely (Tv: M4 Sport)
NB I, nők
15.00: BEAC Újbuda–UNIQA Sopron
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–PEAC-Pécs
18.00: PINKK-Pécsi 424–Vasas Akadémia
18.30: Aluinvent DVTK Miskolc–VBW CEKK CEGLÉD

LÓVERSENY
14.00: futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
Férfi NB I

15.00: PTE-PEAC C-DOKI–Sümegi RE
18.00: Dunaferr SE–Pénzügyőr SE

TENISZ
Hopman-kupa

9.00: döntő, Perth (Tv: Eurosport2)
ATP-torna
4.30: elődöntő, Brisbane (Tv: Eurosport)
16.00: döntő, Doha (Tv: Eurosport)
WTA-torna
7.00: döntő, Sencsen (Tv: Digi Sport1)
10.00: döntő, Brisbane (Tv: Digi Sport1)
1.00: Hobart, eredeti kommentárral (Tv: Digi Sport2)
2.00: Sydney, eredeti kommentárral (Tv: Digi Sport1)

TÉLI SPORTOK
  9.00: Alpesi sí, világkupa, nők, óriás-műlesiklás, 1. futam, Maribor (Tv: Eurosport)
10.15: Alpesi sí, világkupa, férfiak, óriás-műlesiklás, 1. futam, Adelboden (Tv: Eurosport)
11.30: Sílövészet, világkupa, férfiak, üldözéses verseny, Németország (Tv: Eurosport)
12.15: Alpesi sí, világkupa, nők, óriás-műlesiklás, 2. futam, Maribor (Tv: Eurosport)
13.15: Alpesi sí, világkupa, férfiak, óriás-műlesiklás, 2. futam, Adelboden (Tv: Eurosport)
14.30: Sílövészet, világkupa, nők, üldözéses verseny, Németország (Tv: Eurosport)
15.15: Sífutás, világkupa, férfiak, 15 km, klasszikus, Val di Fiemme (Tv: Eurosport2)
17.00: Hódeszka, FIS-világkupa, Moszkva (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
ob I, nők

15.15: UVSE–BVSC (Tv: M4 Sport) 

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.09.22 17:28:34

Spanyol labdarúgás nemzetisport.hu

Az Espanyol alaposan megnehezítette a királyiak dolgát, de zsebben a három pont.

2018.09.02 18:03:03

Spanyol labdarúgás nemzetisport.hu

A várható igen igazságtalan elosztásban: Messiék nyolcat szereztek, a hamar vezetést szerző újonc kettőt.

2018.09.01 19:14:35

Spanyol labdarúgás nemzetisport.hu

A Betis közkedvelt középpályása elárulta, mi segített neki, hogy hosszú pályafutása legyen.

2018.09.01 18:54:32

Spanyol labdarúgás nemzetisport.hu

Bale gólja után még kiegyenlített a Leganés, ám a második játékrészben eldöntötte a meccset a királyi gárda.

HIRDETÉS
HIRDETÉS