A Marca információi szerint minden eddiginél nagyobb szerződésről állapodott meg a Real Madrid és az Adidas, így a német sportszergyártó biztosítja az együttes mezeit a következő 12 szezonra is – ezért cserébe összesen 1.6 milliárd eurót utal a madridi klub számlájára.
Az új megállapodás idényenként 120 millió eurós garantált bevételt biztosít a Real Madrid számára, emellett a piaci átlagnál magasabb, 20 százalékos részesedést kap minden eladott mez után.
A szerződés részeként az új Santiago Bernabéu Stadionban az Adidas külön márkaboltot is nyithat, amely a tervek szerint az egész világon a legnagyobb alapterületű üzletük lehet majd.
Az új egyezséggel a Real lenne a legjobban fizetett csapat az Adidas által öltöztetett klubok közül.
Legfrissebb hírek

F1: az Adidas lesz az Audi istálló ruházati partnere
F1
2025.09.10. 11:41

F1: az Adidas öltözteti a Mercedes csapattagjait
F1
2025.01.07. 13:28
Ezek is érdekelhetik