Real: „Igent mondtam, de nem tudtam, mi van a szerződésben”

T. D.T. D.
Vágólapra másolva!
2019.12.04. 15:10
Keylor Navas bepillantást engedett a gondolataiba abból az időszakból, amikor a Real Madrid hívta. A királyiak korábbi, a PSG jelenlegi kapusa nagyon megörült, amikor Madridból hívták.

Keylor Navas gondolkodás nélkül igent mondott a Real Madridnak (Fotó: AFP)
Keylor Navas gondolkodás nélkül igent mondott a Real Madridnak (Fotó: AFP)
Keylor Navas gondolkodás nélkül igent mondott a Real Madridnak (Fotó: AFP)
Keylor Navas gondolkodás nélkül igent mondott a Real Madridnak (Fotó: AFP)
Keylor Navas gondolkodás nélkül igent mondott a Real Madridnak (Fotó: AFP)

„Nagyon megváltoztatta az életemet, de a jó irányba. Nem esett nehezemre korábban az Albaceténél, a másodosztályban játszani, így később aláírhattam egy nagy klubhoz. Fiatalkorom óta tudtam, hogy a Real Madridnál akarok játszani. Egyből igent mondtam a madridiaknak anélkül, hogy tudtam volna, mi szerepel a szerződésémben. Akkoriban sok nagy csapat érdeklődött irántam, de amint az ügynököm megkérdezett, igent mondtam” – elevenítette fel a történteket a 32 éves Costa Rica-i az El Chiringuito TV műsorában.

Navas ezt követően Zinédine Zidane-ról és a Santiago Bernabéu stadionba való visszatérésről is beszélt.

„Valójában ez már a múlt. Vannak dolgok, amik megtörténtek, de nem tudom, miért. Zidane-nal volt néhány igazán jó élményem, ezekben a pillanatokban nagyon sokszor megvédett engem. Bízott bennem, amiért hálás vagyok.”


„Furcsa volt visszatérni a Bernabéuba, sok ottani szokásom volt. A meccs napján (Real Madrid–PSG 2–2 – a szerző) a Real Madrid oldala felé indultam el. Hálás vagyok a szurkolók énekéért is, ismerős érzés volt.”

Keylor Navas 2014-ben a Levantétől érkezett a Real Madridhoz, amelynél öt sikeres évet töltött el – többek között spanyol bajnoki címet és három Bajnokok Ligája-trófeát nyert. Thibaut Courtois érkezésével azonban már nem volt egyértelműen első számú kapus, így 2019 nyarán továbbállt.

Legfrissebb hírek

Lamine Yamal hosszabbított a Barcelonával – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2025.07.16. 20:18

Jude Bellingham túl van a műtéten

Spanyol labdarúgás
2025.07.16. 19:39

Búcsúünnepséget szervez legendájának a Real Madrid

Spanyol labdarúgás
2025.07.16. 12:30

Bellinghamet szerdán megműtik, októberig nem számíthat rá a Real Madrid

Spanyol labdarúgás
2025.07.15. 18:44

Valverde volt a világ „legfoglalkoztatottabb” játékosa a múlt évadban

Spanyol labdarúgás
2025.07.14. 16:34

Csodás érzés nyerni, pláne, hogy előzetesen senki sem hitt bennünk – Cole Palmer

Klub-vb
2025.07.14. 00:12

Hármat rúgott a PSG-nek, a Chelsea lett a klubvilágbajnok!

Klub-vb
2025.07.13. 23:19

Aggasztó Lamine Yamal pályán kívüli viselkedése

Spanyol labdarúgás
2025.07.13. 11:52
Ezek is érdekelhetik