Diego Simeone, az Atlético Madrid labdarúgócsapatának vezetőedzője szerint csapatának gyakorlatilag nincs esélye a Primera División bajnoki címére, a spanyol élvonal ugyanis két együttes küzdelméről szól.
„A Real Madrid és a Barcelona mintha más ligában játszana. Ez unalmas bajnokság. Várnunk kell a televíziós pénzek újraosztását, hogy változzon valami, mert most gyakorlatilag kétcsapatos a liga” – mondta az Atlético argentin vezetőedzője.
„A Real Madrid és a Barcelona mintha más ligában játszana. Ez unalmas bajnokság. Várnunk kell a televíziós pénzek újraosztását, hogy változzon valami, mert most gyakorlatilag kétcsapatos a liga” – mondta az Atlético argentin vezetőedzője.
Legfrissebb hírek

A Real Madrid szerződést hosszabbított Rüdigerrel
Spanyol labdarúgás
2026.06.16. 12:40
Ezek is érdekelhetik






