La Liga: az Atlético gólvágója duplázott, magabiztos siker

2015.04.25. 19:51
Az Atlético Madrid simán megverte az Elchét (Fotó: Reuters)
Az Atlético Madrid 3–0-ra legyőzte az Elchét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 33. fordulójában.

Az első félidőben az esélyeknek megfelelően az Atlético Madrid támadott többet, Przemyslaw Tyton kapusnak többször is védenie kellett.

Gól azonban csak a második félidőben született: Juanfran adta be a labdát, Koke pedig kapásból lőtt, de rosszul találta el, a földről felpattanó labdát Tyton csak kiütni tudta, és a bal kapufánál érkező Antoine Griezmann nagyszerű reflexmozdulattal a vendégek kapujába fejelt. 1–0

A 63. percben növelte előnyét az Atlético. Raúl García vezette befelé a labdát a jobb oldalról, a tizenhatos előteréből lőtt, és a labda laposan a bal sarokba csapódott. 2–0

A 77. percben ismét Griezmann volt eredményes: senkitől sem zavartatva lőhetett kapura, és ballal betalált a vendégek kapujába, megszerezve 22. bajnoki gólját ebben az idényben. 3–0