Király-kupa: a Real Madrid nem érezte meg a BBC hiányát

2017.01.04. 23:07
Raphaël Varane (balra) és James Rodríguez, a Real Madrid gólszerzői (Fotó: AFP)
A Real Madrid labdarúgócsapata a BBC, azaz Bale, Benzema és Cristiano Ronaldo nélkül 3–0-ra győzött hazai pályán legutóbbi döntős Sevilla ellen a spanyol Király-kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.

Cristiano Ronaldo, Gareth Bale és Karim Benzema sem játszott a Real Madridban (Benzema csereként azért nevezve volt), ám ez sem vetette vissza a hazaiakat. Akik már a 11. percben vezetéshez jutottak: Casemiro labdaszerzése után James Rodríguez gyönyörűen tekert a jobb alsó sarokba. 1–0

A második hazai gólt Raphaël Varane fejelte szögletből, más kérdés, hogy a szöglet előtt Álvaro Morata jókorát taszított Adil Ramin. 2–0

James a 44. percben 11-esből talált be, a legtöbb Sevilla-játékos nem értett egyet a büntető megítélésével. 3–0

A második félidőben nem változott az eredmény, lehet, hogy a visszavágón sem lesz szükség Ronaldóékra.