Barcelona: a japán klub bejelentette Iniesta érkezését – hivatalos

2018.05.24. 09:52
A japán élvonalbeli Vissel Kobe együttesében folytatja pályafutását Andrés Iniesta, az FC Barcelonától távozó spanyol labdarúgó.

A japán első osztályban 15 forduló után a 6. helyen álló együttes – amelyben egy másik világbajnok, Lukas Podolski is futballozik – magyar idő szerint csütörtök délelőtt jelentette be a világ- és Európa-bajnok ikon érkezését. Mint ismert, a 34 éves középpályás a 2017–2018-as szezon végén elhagyta nevelőegyesületét, az FC Barcelonát.

Iniesta többek között kilenc bajnoki címet nyert és négyszer hódította el a Bajnokok Ligája-trófeát a katalánokkal. A spanyol válogatottal két Eb-n és egy vb-n lett aranyérmes.