Barca: kifizetik a középpályás 38 milliós kivásárlási árát – sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.06.04. 10:19
Az olasz La Gazzetta dello Sport értesülései szerint az FC Barcelona kész kifizetni Miralem Pjanic kivásárlási árát klubjának, az AS Romának és a Camp Nouba költöztetni a 68-szoros bosnyák válogatott középpályást.

A katalánoknak ehhez 38 millió eurót kell fizetniük Pjanic szerződése értelmében, és a hírek szerint hajlandóak is erre. Állítólag a játékos is nyitott a váltásra. 38 millió eurót kell fizetniük Pjanic szerződése értelmében, és a hírek szerint hajlandóak is erre. Állítólag a játékos is nyitott a váltásra.

Pjanic neve korábban szóba került több Premier League-klubbal kapcsolatban, ám a Barcelonának van egy (de akár több...) nagy előnye: Luis Enrique. A szabadrúgás-specialista Pjanic és a spanyol vezetőedző dolgoztak együtt Enrique római időszakában.

Pjanic 2011-ben a Lyontól érkezett az olasz fővárosba, 185 mérkőzésen szerepelt, 30 gólt szerzett és 46 gólpasszt osztott ki a „farkasok” mezében minden sorozatot figyelembe véve.

Legfrissebb hírek

Hazai pályán ikszelt a Milan, csak egy ponttal tudta csökkenteni hátrányát az Inter mögött

Olasz labdarúgás
9 órája

Későn ébredt fel a Szeged, nyolc góllal kapott ki otthon a Barcától

Kézilabda
11 órája

Az Arsenal maradt az élen, épphogy a tízben a címvédő – íme, a frissített BL-erősorrend

Bajnokok Ligája
2026.02.17. 12:24

Meglepetés a Montiliviben: a Girona hátrányból felállva győzte le a Barcelonát

Spanyol labdarúgás
2026.02.16. 22:58

Nyert idegenben, újra nem áll kieső helyen a Lecce

Olasz labdarúgás
2026.02.16. 22:52

Serie A: ezrek zaklatják a közösségi médiában az ellenfél kiállítását ünneplő Inter-játékost

Olasz labdarúgás
2026.02.16. 13:47

Raphinha visszatérhet a botladozó Barcába

Spanyol labdarúgás
2026.02.16. 08:28

Donyell Malen duplázott, de a Napoli pontot mentett a Roma ellen

Olasz labdarúgás
2026.02.15. 22:43
Ezek is érdekelhetik