MTI 2019.08.04 15:14 Frissítve: 2019.08.04 18:30

Strandröpi ob: aranyérmes a Kiss, Bán és a Lutter, Szombathelyi páros

A férfiaknál a Kiss Dániel, Bán Viktor páros, míg a nőknél a címvédő Lutter Eszter, Szombathelyi Szandra kettős nyerte meg a strandröplabda országos bajnokság döntőjét vasárnap.

A GALÉRIÁÉRT KATTINTSON A KÉPRE! (Fotó: Török Attila)

A szövetség tájékoztatása szerint a fináléban férfiaknál három, a nőknél pedig két szettben dőlt el a bajnoki aranyérem sorsa.

Az ob júniusban Csepelen kezdődött, majd Siófokon és Dunaújvárosban folytatódott, a tatai forduló után pedig a Lupa-tavi döntővel zárult. A fináléban a négy forduló eredményei alapján, illetve az idei ranglistapontok alapján alakult ki a 16-16 párost felvonultató mezőny.

Röplabda ROSKA EMESE BOGLÁRKA

A belga szakvezető még nem tudja, folytatja-e a munkát a magyar női röplabda-válogatott élén.

2019.08.28 21:19:23

Röplabda ROSKA EMESE BOGLÁRKA (összefoglaló), TÖRÖK DÁNIEL (percről percre)

Bleicher Rékáék mindent megtettek a klasszis hollandok ellen – a búcsú szép volt, de továbbjutás nincs.

2019.08.28 17:46:18

Röplabda ROSKA EMESE BOGLÁRKA (összefoglaló), KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN (percről percre)

Magyarországnak társrendezőként csupán matematikai esélye maradt nyolcaddöntőbe jutni.

2019.08.26 12:28:41

Röplabda PAPP BÁLINT, ROSKA EMESE BOGLÁRKA (összefoglaló), HARMATH ÁKOS (percről percre)

A továbbjutás szempontjából nehéz helyzetbe került a 74 perc alatt vereséget szenvedő női röpiválogatott.

2019.08.24 17:26:22

Röplabda PAPP BÁLINT, ROSKA EMESE BOGLÁRKA (összefoglaló), HATÁR DÁVID (percről percre)

Az észtek elleni könnyed siker után a második Eb-meccsét elveszítette Jan De Brandt csapata.