Női röplabda Extraliga: szoros MTK–UTE, mégis 3:0 a vége

2020.01.11. 19:44
Az UTE szoros szettekben, 3:0-ra győzött az MTK Budapest ellen a női röplabda Extraligában, szombaton Budaörsön.

A pályaválasztó kék-fehérek mindhárom játszmában a minimális, kétpontos különbséggel veszítettek, a harmadik játékrészben szettlabdájuk is volt.

A találkozó legeredményesebb játékosa az újpestiek ütője, Lacombe Zsófia volt 19 ponttal.

NŐI RÖPLABDA EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
MTK Budapest–Újpesti TE 0:3
(–23, –23, –25)
Az állás: 1. Kaposvár 30/11, 2. Nyíregyháza 27/10, 3. Vasas 21/10, 4. Békéscsaba 20/11, 5. UTE 15/11, 6. Jászberény 8/11, 7. MTK Budapest 6/11, 8. Haladás 2/11

Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre

Birkózás
9 órája

Női röplabda Extraliga: felhagy az élsporttal Szerencsés-Miklai Zsanett

Röplabda
2026.06.16. 16:33

Öttusa: aranyak és arányok az UTE utánpótlásában

Utánpótlássport
2026.06.09. 18:09

Női röplabda Extraliga: távozott posztjáról a Szent Benedek RA horvát trénere

Röplabda
2026.06.01. 11:46

Hat- és nyolccsapatos röplabdaélvonal, kötelező feljutás a másodosztályból

Röplabda
2026.05.18. 21:47

Női röplabda: a Veszprém nagy csatában megnyerte az NB I-et, és élvonalbeli indulási jogot szerzett

Röplabda
2026.05.09. 18:21

Női röplabda Extraliga: az összes légiós, közte a bajnokság pontkirálynője is távozik Nyíregyházáról

Röplabda
2026.04.30. 16:07

A MÁV Előre nyerte az alsóházi derbit a női röplabda Extraligában

Röplabda
2026.04.29. 22:22
Ezek is érdekelhetik