Rio 2016: indonéziai vegyes páros tollasozott a legjobban
Az indonéziai Tontowi Ahmad, Liliyana Natsir kettős nyerte meg a vegyes párosok döntőjét a riói olimpia tollaslabdatornáján. Az ezüstérem a malajziai Peng Soon Chan, Liu Ying Goh duónak jutott.
Ahmad és Natsir legnagyobb sikerének eddig a 2013-as vb-n megszerzett aranyérem számított, szintén vegyes párosban.
Indonézia ezt megelőzően két ezüstérmet szerzett a riói olimpián, mindkettőt súlyemelésben.
RIO 2016
TOLLASLABDA
VEGYES PÁROS
DÖNTŐ
Tontowi Ahmad, Liliyana Natsir (Indonézia)–Peng Soon Chan, Liu Ying Goh (Malajzia) 2:0 (14, 12)
BRONZMÉRKŐZÉS
Csang Nan, Csao Jün-lej (Kína)–Hszü Csen, Ma Csin (Kína) 2:0 (7, 11)
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik





