nemzetisport.hu 2019.02.09 12:53

Videó: rosszul jött ki a kapus, a saját kapujába öklözte a labdát

Az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Serie B) 23. fordulójában a Salernitana és a Benevento csapott össze. 0–0-val fordultak a felek a második félidőre, de már a második játékrész elején eldőlt a meccs sorsa. A 49. percben a hazaiak kapusa, Alessandro Micai túlságosan is aláfutott a beadásnak, és a saját kapujába ütötte a labdát. A Benevento 1–0-ra győzött, és a harmadik helyre lépett fel a tabellán.

2020.07.05 21:05:18

Olasz labdarúgás K. T. I.

Gennaro Gattuso együttese végig mezőnyfölényben futballozott. Hiába küzdött nagyot, zsinórban harmadszor is kikapott a Roma.

2020.07.04 21:29:56

Olasz labdarúgás BACSKAI JÁNOS

Könnyedén nyert a Milan a Lazio otthonában, 0–3 lett a vége, az éllovas Juventus nagy-nagy örömére.

2020.07.02 19:01:50

Olasz labdarúgás R. Gy.

Eseménytelen első félidő után a második elején kétszer villantak meg a hazaiak – ez elég is volt a sikerhez.

2020.06.28 15:33:55

Az első félidőben több lehetősége volt a Romának, de a második félidőben a Milan uralta a terepet.

2020.06.24 20:29:29

Olasz labdarúgás R. GY.

A Lazio két gyors gólja után a hazaiak fokozatosan felőrölték ellenfelüket, és nyertek.