Serie A: Vucsinics az égbe lőtte a ziccert, otthon bukott a Roma - videó

2011.04.16. 19:52
A Roma hazai pályán 3–2-re kikapott a Palermótól az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 33. fordulójának szombat kora esti nyitómérkőzésén.

Az első félidőben a római Francesco Totti és a palermói Mauricio Pinilla is magabiztosan értékesített egy-egy tizenegyest.

A folytatásban mindkét csapatnak nyílt alkalma a győzelem kivívására. Előbb Jérémy Menez lőtt nagy helyzetből mellé, majd a 60. percben Mirko Vucsinics kihagyta a kihagyhatatlant, a „farkasok” csereként beálló montenegrói támadója hét méterről az üres kapu fölé lőtt.

VUCSINICS ELKÉPESZTŐ HIBÁJA

A hajrában hasonló lehetőség adódott a vendégek előtt, és a Pastore, Pinilla-akciót befejező Abel Hernández nem hibázott. Sőt az uruguayi még egyszer lecsapott (újra Pinilla passzából lőtt nagyszerűen a hosszú alsóba), így, bár Vucsinics szép lövéssel csak-csak beköszönt, a három pont Szicíliába költözött.

SERIE A
33. FORDULÓ
Roma–Palermo 2–3 (Totti 20. – 11-esből, Vucsinics 92., ill. Pinilla 43. – 11-esből, A. Hernández 84., 90.)