Serie A: nemes felajánlást tett a kórházi dolgozóknak a Milan

CS. M.CS. M.
2020.09.21. 16:15
null
A Milan köszönetet szeretne mondani az egészségügyi dolgozóknak (Fotó: AFP)
Olasz sajtóértesülések szerint a Milan labdarúgócsapata kórházi dolgozókat lát vendégül a San Siróban a Serie A 1. fordulójának záró mérkőzésén.

 

Az olasz kormány az egészségügyi szakemberekkel és a régiókkal közreműködve szombaton úgy döntött, hogy az első fordulótól kezdve meccsenként 1000 ember válthat jegyet az élvonalbeli összecsapásokra. Olaszországban március eleje óta nem voltak nézők a stadionokban a koronavírus-járvány miatt.

Az AC Milan ezt az 1000 jegyet az első fordulóban úgy használja fel, hogy Lombardia tartományból egészségügyi dolgozókat, orvosokat és ápolókat hív meg a stadionjába a Bologna elleni bajnoki mérkőzésre.

Card

Legfrissebb hírek

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke

Olasz labdarúgás
2026.06.22. 17:31

A Manchester United korábbi edzője ül le a Milan kispadjára – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.16. 18:33

Glasner nemet mondott a Feyenoordnak, tovább tárgyal a Milannal

Olasz labdarúgás
2026.06.09. 11:50

Domenico Tedesco lett a Bologna vezetőedzője

Olasz labdarúgás
2026.06.02. 16:48

Teljes átalakulás a Milannál, Allegri távozását is bejelentették

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 18:50

Allegri a Milan-kudarcról: Csalódott és dühös vagyok

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 10:19

Dráma a San Siróban, kikapott és lemaradt a Bajnokok Ligájáról a Milan

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 23:07

Összeomlott a Juventus a Fiorentina ellen, örülhet a Milan és a Roma

Olasz labdarúgás
2026.05.17. 14:19
Ezek is érdekelhetik