Serie A: nemes felajánlást tett a kórházi dolgozóknak a Milan

A Milan köszönetet szeretne mondani az egészségügyi dolgozóknak (Fotó: AFP)
Olasz sajtóértesülések szerint a Milan labdarúgócsapata kórházi dolgozókat lát vendégül a San Siróban a Serie A 1. fordulójának záró mérkőzésén.
Az olasz kormány az egészségügyi szakemberekkel és a régiókkal közreműködve szombaton úgy döntött, hogy az első fordulótól kezdve meccsenként 1000 ember válthat jegyet az élvonalbeli összecsapásokra. Olaszországban március eleje óta nem voltak nézők a stadionokban a koronavírus-járvány miatt.
Az AC Milan ezt az 1000 jegyet az első fordulóban úgy használja fel, hogy Lombardia tartományból egészségügyi dolgozókat, orvosokat és ápolókat hív meg a stadionjába a Bologna elleni bajnoki mérkőzésre.
Legfrissebb hírek

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke
Olasz labdarúgás
2026.06.22. 17:31

Domenico Tedesco lett a Bologna vezetőedzője
Olasz labdarúgás
2026.06.02. 16:48

Allegri a Milan-kudarcról: Csalódott és dühös vagyok
Olasz labdarúgás
2026.05.25. 10:19
Ezek is érdekelhetik





