Serie A: Nagy Ádám ismét kezdett, győzött a Bologna

2017.01.14. 19:58
A Bologna 1–0-ra legyőzte a Crotonét az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulójában.

Az első félidő nem a piros-kékekről szólt – noha a Nagy Ádámot is soraiban tudó Bologna többet birtokolta a labdát, kapura nem volt igazán veszélyes.Nagy Ádámot is soraiban tudó Bologna többet birtokolta a labdát, kapura nem volt igazán veszélyes.

A második játékrészben viszont rögtön az első lehetőség meghozta a gólt! Az 51. percben Blerim Dzemaili vállalkozott 19 méterről lövésre, lapos bombája pedig a kapu jobb alsó sarkában kötött ki (1–0).

A Bologna a folytatásban átadta a területet a sereghajtó Crotonénak, ám a hazaiaknak helyzetre sem nagyon futotta.

Nagy Ádám végigjátszotta a mérkőzést, amelyet a Bologna 1–0-ra megnyert.

OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ

Crotone–Bologna 0–1 (Dzemaili 51.)

Később játszották
Internazionale–Chievo 3–1 (Icardi 69., Perisic 86., Éder 93., ill. Pellissier 34.)

1. Juventus 18 15 3 39–14 +25 45
2. Roma 19 13 2 4 40–18 +22 41
3. Napoli 19 11 5 3 42–22 +20 38
4. Lazio 19 11 4 4 33–21 +12 37
5. Internazionale 20 11 3 6 33–23 +10 36
6. Milan 18 11 3 4 28–20 +8 36
7. Atalanta 19 11 2 6 31–22 +9 35
8. Torino 19 8 5 6 36–27 +9 29