H. D. 2019.09.22 09:23 Frissítve: 2019.09.22 09:29

Serie A: két kapufát bombagól követett, Buffon bánta – videó

Mint arról beszámoltunk, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 4. fordulójában a címvédő Juventus otthon 2–1-re legyőzte a Hellas Veronát, amely nem mindennapi góllal szerzett vezetést a 20. percben.

Samuel Di Carmine büntetője a jobb oldali kapufán csattant, majd a kipattanót Darko Lazovics küldte kapura, ekkor azonban a léc mentette meg a Juventust. Mindössze 15 másodperccel később viszont megszerezte a vezetést a Verona, Miguel Veloso remek lövésénél Gianluigi Buffon is tehetetlen volt.

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ

Juventus–Hellas Verona 2–1 (Ramsey 31., Cristiano Ronaldo 49. – 11-esből, ill. Miguel Veloso 20.)

2020.03.26 21:53:51

Olasz labdarúgás I. SZ.

Százöt évvel ezelőtt az olaszok hadüzenete fosztotta meg a klubot a bajnoki cím lehetőségétől.

2020.03.08 20:17:51

Olasz labdarúgás T. I.

A torinói együttes a második félidőben taktikailag fölébe nőtt milánói riválisának a koronavírus miatt zárt kapussá tett rangadón.