Serie A: hiába ment kettővel is a Torino, nyeretlen maradt

B. L.B. L.
2020.10.23. 22:45
Caputo mentett pontot (Fotó: AFP)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 5. fordulójának nyitó mérkőzésén a Sassuolo hazai pályán 3–3-as döntetlent játszott a Torinóval.

A mérkőzés előtt a házigazda három győzelemmel és egy iksszel állt, a vendégek pedig három vereséggel, így a közelmúltbeli forma alapján a Sassuolo volt a favorit.

Ehhez képest Linetty góljával a Torino mehetett előnnyel a szünetre, és bár a hajrá nyitányán Djuricsics egyenlített, Belotti és Lukics góljával a vendégek még a 84. percben is kettővel vezettek (1–3).

Akkor azonban jött Chiriches,és óriási bombát küldött a jobb felsőbe, egy perccel később pedig Caputo fejesével egyenlített a házigazda, amely így veretlen, riválisa pedig nyeretlen maradt (3–3).

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

OLASZ SERIE A
5. FORDULÓ
Sassuolo–Torino 3–3 (Djuricsics 71., Chiriches 84., Caputo 85., ill. Linetty 33., Belotti 77., Lukics 79.)
Torino: Horváth Krisztofer nem volt a keretben

1. Milan 4 4 9–1 +8 12
2. Sassuolo 5 3 2 16–9 +7 11
3. Atalanta 4 3 1 14–9 +5 9
4. Napoli 4 3 1 12–4 +8 8
5. Juventus 4 2 2 9–3 +6 8
6. Internazionale 4 2 1 1 11–8 +3 7
7. Verona 4 2 1 1 4–1 +3 7