Serie A: becserélték, élete első élvonalbeli gólja győzelmet ért

H. D., K. Zs.H. D., K. Zs.
2020.09.27. 17:08
A Verona hazai pályán 1–0-ra legyőzte az Udinesét az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 2. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A mérkőzés egyetlen gólját Andrea Favilli szerezte. A Genoától nyáron kölcsönvett 23 éves támadó – aki a 40. percben lépett pályára csereként – élete első gólját lőtte az olasz élvonalban, mégpedig így:Andrea Favilli szerezte. A Genoától nyáron kölcsönvett 23 éves támadó – aki a 40. percben lépett pályára csereként – élete első gólját lőtte az olasz élvonalban, mégpedig így:

A forduló vasárnapi programjának nyitányán a Sassuolo idegenben 4–1-re legyőzte az újonc Speziát, mégpedig úgy, hogy három gólját is érvénytelenítették les miatt a videobíró segítségével.

OLASZ SERIE A
2. FORDULÓ, vasárnapi mérkőzések
Spezia–Sassuolo 1–4
(Galabinov 30., ill. Djuricsics 12., Berardi 64. – 11-esből, Defrel 66., Caputo 76.)
Verona–Udinese 1–0 (Favilli 57.)
Később
Napoli–Genoa 6–0(Lozano 10., 65., Zielinski 46., Mertens 57., Elmasz 69., Politano 72.)
Crotone–Milan 0–2
(Kessié 45+2. – 11-esből, B. Díaz 50.)
Roma–Juventus 2–2 (Veretout (31., 45+1. – az elsőt 11-esből, ill. C. Ronaldo 44., 69. – az elsőt 11-esből)

Szombaton játszották
Torino–Atalanta2–4
(Belotti 11., 43., ill. A. Gómez 13., Muriel 21., Hateboer 42., De Roon 54.
Cagliari–Lazio
0–2(Lazzari 4., Immobile 74.)
Sampdoria–Benevento2–3 (Quagliarella 8., Colley 18., ill. Caldirola 33., 72., Letizia 88.)
Internazionale–Fiorentina43(L. Martínez 45+2., Ceccherini 52. – öngól, R. Lukaku 88., D'Ambrosio, ill. Kouamé 3., Castrovilli 57., Chiesa 64.)