MTI 2019.10.03 19:27 Frissítve: 2019.10.03 19:57

Serie A: elhalasztják a forduló nyitó mérkőzését

Elhalasztották az olasz labdarúgó-bajnokság 7. fordulójának pénteki nyitó mérkőzését a Sassuolo klubtulajdonosának halála miatt.

Giorgio Squinzi szerdán 76 éves korában hosszú betegség után hunyt el, emiatt a csapat Brescia elleni, idegenbeli találkozóját december 18-ra halasztották. A sportvezetőtől hétfőn a milánói dómban vesznek végső búcsút.

Squinzi irányítása alatt a Sassuolo a negyedosztályból egészen az élvonalig küzdötte fel magát, s 2016-ban a 6. helyével a nemzetközi porondra is kilépett.

Giorgio Squinzi halála miatt hétvégén valamennyi olasz bajnoki összecsapás egyperces gyászszünettel kezdődik.

Olasz labdarúgás KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

„Nehogy eszedbe jusson lepisilni a rendőrautó kerekeit! A rendőrök nem találják viccesnek, és a klubod sem…”

2019.10.06 20:13:56

Olasz labdarúgás CS. Z.

Pattogós, harcos meccset hozott a Derby d'Italia, Conte Interjében kevesebb volt az átütőerő.

2019.09.21 20:19:28

Olasz labdarúgás T. I.

Antonio Conte csapata négy forduló után négy győzelemmel a tabella első helyén áll.

2019.09.14 13:03:49

Olasz labdarúgás BACSKAI JÁNOS

Nagyon készültek a rangadóra a firenzeiek, akik az első félidőben több ziccert is elhibáztak, a vége 0–0 lett.

2019.09.01 16:56:00

Olasz labdarúgás R. GY.

Hat kapufát láttunk a Lazio és a Roma rangadóján, gólból viszont csak kettőt, így lett iksz.