Serie A: Alexis Sánchez volt a főszereplő – egy gól, egy piros

H. T.H. T.
2019.09.28. 19:56
Stefano Sensi és Alexis Sánchez is betalált (Fotó: AFP)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában az Inter 3–1-re legyőzte a Sampdoriát, ezzel továbbra is hibátlan mérleggel vezeti a Serie A-t.

Először kezdett a milánói csapatban Alexis Sánchez, míg Romelu Lukaku ezúttal pihenőt kapott (az 56. percben csereként lépett pályára), ugyanis a találkozót megelőző öt forduló mindegyikén kezdő volt.

A chilei aligha képzelhetett el volna jobb „bemutatkozást”, ugyanis a 22. percben – percekkel azután, hogy Stefano Sensi megszerezte a vezetést az Internek – megszerezte első gólját a csapatban.

A főszereplő a továbbiakban is a Manchester Unitedtől érkező kölcsönjátékos volt, de ezt már aligha így szerette volna… A 43. percben sárga lapot kapott egy szerelést követően, majd a második félidő legelején az ellenfél tizenhatosán belül műesésért kapott még egyet, így idő előtt mehetett zuhanyozni.

A találkozó hátralevő részében Jakub Jankto előbb szépített, de Roberto Gagliardini gólja végleg eldöntötte a három pont sorsát. Antonio Conte csapata ezzel a hatodik bajnokiján a hatodik sikerét aratta az idényben.

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ

Sampdoria–Inter 1–3 (Jankto 55., ill. Sensi 20., A. Sánchez 22., Gagliardini 61.)
Kiállítva: A. Sánchez 46. (Inter)