D. Á. 2019.10.19 19:54 Frissítve: 2019.10.19 20:46

Serie A: a Napolinak nem jelentett gondot a Verona, továbbra is negyedik

A Napoli Arkadiusz Milik duplájával 2–0-ra legyőzte a Hellas Veronát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 8. fordulójában.

Milik duplájával simán nyert a Napoli (Fotó: AFP)

A Napoli első góljára viszonylag sokat kellett várni, hiszen a 37. percben szerezte meg a vezetést. Egy szöglet után a bal oldalra került vissza a labda, Fabian Ruiz tette középre a labdát, amelyre nagyszerűen érkezett Milik, s passzolt a kapu közepébe (1–0).

Egészen a második félidő közepéig kellett várni a következő hazai gólra, ekkor Lorenzo Insigne szabadrúgásába tette bele a lábát Milik, s megduplázta a hazaiak előnyét (2–0).

A Napoli könnyedén túljutott a Hellas Veronán, ám ezzel a győzelemmel sem mozdult előre, maradt a tabella 4. helyén.

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
Napoli–Verona 2–0
(Milik 37., 67.)
KORÁBBAN
Lazio–Atalanta 3–3
(Immobile 69., 92. – mindkettőt 11-esből, J. Correa 70., ill. Muriel 23., 28., A. Gómez 37.)
KÉSŐBB
20.45: Juventus–Bologna (Tv: Digi Sport1)

Olasz labdarúgás MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. A főnökei nem törnek pálcát felette, csak mossák a kezüket.

2019.11.10 12:23:17

Olasz labdarúgás H. D.

Sarri már az 55. percben lecserélte Cristiano Ronaldót, aki azonnal az öltözőbe sietett…

2019.11.02 13:58:25

Olasz labdarúgás nemzetisport.hu

Zaniolo bombázott, Veretout büntetett, a nápolyiak meg bánhatják az első félidőben kihagyott lehetőségeket.

2019.10.14 17:00:36

Olasz labdarúgás KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

„Nehogy eszedbe jusson lepisilni a rendőrautó kerekeit! A rendőrök nem találják viccesnek, és a klubod sem…”

2019.10.06 20:13:56

Olasz labdarúgás CS. Z.

Pattogós, harcos meccset hozott a Derby d'Italia, Conte Interjében kevesebb volt az átütőerő.