Serie A: a Lazio az utolsó 25 percben darálta be az újoncot

2016.09.17. 19:56
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Lazio hazai pályán huszonöt perccel a vége előtt még gól nélküli döntetlenre állt az újonc Pescara ellen, ám végül 3–0-ra nyert.

A 35. percben megszerezhette volna a vezetést a Pescara, de Ledian Memushaj a vendégek javára megítélt tizenegyest laposan a kapu mellé rúgta.Ledian Memushaj a vendégek javára megítélt tizenegyest laposan a kapu mellé rúgta.

A Lazio többet birtokolta a labdát, jóval többet lőtt kapura, aminek a 67. percben meg is lett az eredménye, Szergej Milinkovics-Szavics szépen fejelte a kapuba Felipe Anderson beadását, 1–0.

Nem sokkal később be is biztosította a győzelmét a fővárosi csapat. A 72. percben egy szögletet követően Stefan Radu volt eredményes – szintén fejjel, 2–0. A 76. percben Ciro Immobile is betalált, ezzel beállította a végeredményt, 3–0. A Lazio az utolsó 25 percben sokkal masszívabban játszott, felőrölte a Pescarát.