Serie A: a 93. percig kétgólos vesztésre álltak, iksz a vége

2020.07.12. 21:45
A Fiorentina a 96., a Parma a 95. percben szerzett góljának köszönhetően mentett pontot az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 32. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A Parma sorozatban az ötödik vereségét szenvedhette volna el a Serie A-ban, ám Jasmin Kurtic és Roberto Inglese góljával a hosszabbításban felállt kétgólos hátrányból a Bologna ellen, így egy pontot otthon tartott. A Bologna az olasz élvonalban most először kapott két gólt egy mérkőzés ráadásában. A Fiorentina is a vereség küszöbén állt, de Patrick Cutrone a 96. percben megmentette csapatát a Verona elleni hazai zakótól.Parma sorozatban az ötödik vereségét szenvedhette volna el a Serie A-ban, ám Jasmin Kurtic és Roberto Inglese góljával a hosszabbításban felállt kétgólos hátrányból a Bologna ellen, így egy pontot otthon tartott. A Bologna az olasz élvonalban most először kapott két gólt egy mérkőzés ráadásában. A Fiorentina is a vereség küszöbén állt, de Patrick Cutrone a 96. percben megmentette csapatát a Verona elleni hazai zakótól.

A Sampdoria úgy nyert 3–1-re az Udinese vendégeként, hogy a 87. percben, 2–1-es állásnál a hazaiaktól kezezés miatt elvett egy találatot a videobíró, míg a Lecce csak gól nélküli döntetlenre végzett a Cagliarival, így nem tudta visszaelőzni a Genoát, és maradt kieső helyen.

OLASZ SERIE A
32. FORDULÓ

Cagliari–Lecce 0–0
Fiorentina–Hellas Verona 1–1 (Cutrone 96., ill. Faraoni 18.)
Parma–Bologna 2–2 (Kurtic 93., Inglese 95., ill. Danilo 3., R. Soriano 16.)
Udinese–Sampdoria 1–3 (Lasagna 37., ill. Quagliarella 45+1., Bonazzoli 84., Gabbiadini 94.)

Később
21.45: Napoli–Milan (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
Hétfő
21.45:
Internazionale–Torino (Tv: Digi Sport2)

Korábban
Genoa–SPAL 2–0 (Pandev 24., Schöne 54.)
Szombati eredmények
Juventus–Atalanta 2–2 (C. Ronaldo 55., 90. – mindkettőt 11-esből, ill. D. Zapata 16., Malinovszkij 80.)
Lazio–Sassuolo 1–2 (L. Alberto 33., ill. Raspadori 52., Caputo 91.)
Brescia–Roma 0–3 (Fazio 48., Kalinic 62., Zaniolo 74.)

1. Juventus 32 24 4 4 67–32 +35 76
2. Lazio 32 21 5 6 68–35 +33 68
3. Atalanta 32 20 7 5 87–41 +46 67
4. Internazionale 31 19 8 4 65–33 +32 65
5. Roma 32 16 6 10 59–43 +16 54
6. Napoli 31 15 6 10 50–41 +9 51