Olasz Kupa: Tamás Krisztián csapata kiejtette a Romát!

2015.12.16. 17:52
Szerda délután a második ligás Spezia gól nélküli százhúsz percet követően tizenegyesekkel (4–2) kiejtette a Romát a labdarúgó Olasz Kupából.

A rómaiak soraiból az első két rúgó, Miralem Pjanic és Edin Dzeko rontott a tizenegyesek során, a vendégek részéről mind a négy próbálkozó a kapuba talált. Tamás Krisztián kispados volt a Speziában, nem lépett pályára.rómaiak soraiból az első két rúgó, Miralem Pjanic és Edin Dzeko rontott a tizenegyesek során, a vendégek részéről mind a négy próbálkozó a kapuba talált. Tamás Krisztián kispados volt a Speziában, nem lépett pályára.

A Spezia egy másik meglepetéscsapattal, az elmúlt két hétben a Palermót és a Genoát kiejtő, a harmadik ligában csoportelső Alessandriával találkozik a legjobb nyolc között.

Meglepetés született a kora esti mérkőzésen is: a bajnoki tabella második helyén álló Fiorentina hazai pályán 1–0-ra kikapott az újonc Carpitól, és szintén kiesett.

A Napoli nem botlott meg, 3–0-val kiütötte a Veronát, és készülhet az Inter elleni idegenbeli negyeddöntőre.