nemzetisport.hu 2020.01.22 22:46 Frissítve: 2020.01.22 22:52

Olasz Kupa: kétgólos Juve-győzelem a Roma ellen

A negyeddöntőjéhez érkezett az Olasz Kupa sorozata. A Juventus a Roma legyőzésével követte a Napolit az elődöntőbe, de az ellenfelére még várnia kell január 28-ig, amikor a Milan a Torinót fogadja.

A meccs összefoglalóját ide kattintva lehet elolvasni.

OLASZ KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
Juventus–Roma 3–1 (C. Ronaldo 26., Bentancur 38., Bonucci 45+2., ill. Buffon 50. – öngól)

Olasz labdarúgás H. Á.

Húsz csapat, 38 forduló, 380 mérkőzés, s a végén négyen kerülnek a Bajnokok Ligájába, hárman meg a Serie B-be.

2020.09.20 19:44:52

Olasz labdarúgás KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

A kilencszeres címvédő Kulusevski góljával szerzett vezetést, majd a második félidőben Bonucci és Ronaldo is betalált.

2020.09.19 08:48:30

Olasz labdarúgás BACSKAI JÁNOS

SERIE A BEHARANGOZÓ. Marco Rossi szerint megjelent a gegenpressing és az ultrapressing, a bajnok legnagyobb kihívója pedig a...