Olasz Kupa: a Torino tizenegyesekkel búcsúztatta a Genoát

2020.01.10. 00:02
A labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében a Torino 1–1-es rendes játékidőt követően tizenegyespárbajban legyőzte a Genoát. A Torino ellenfele a következő körben a Milan–SPAL összecsapás továbbjutója lesz.

A 17. percben Andrea Favilli szerzett vezetést a vendégeknek, hat perccel később Lorenzo De Silvestri egyenlíteni tudott. Kilencven perc után is 1–1 állt az eredményjelzőn, így jöhetett a hosszabbítás, majd újabb harminc perc hiábavaló várakozása után a tizenegyesek.

Ezt Andrea Belotti révén a házigazda kezdte, és végig előnyben is volt ennek köszönhetően. Ivan Radovanovics a negyedik körben hibázott, és ez végzetesnek bizonyult, mivel Alejandro Berenguer bepanenkázta az utolsó lövést (5–3).