Milan: egy hajszálon múlt Szoboszlai szerződtetése

K. Zs.K. Zs.
2020.06.09. 11:09
null
Szoboszlai Dominik (Fotó: Török Attila)
A Tuttomercatoweb olasz átigazolási portál információja szerint januárban csupán egyetlen lépés hiányzott ahhoz, hogy a Milan szerződtesse Szoboszlai Dominiket, a Salzburg magyar labdarúgóját.

 

A Tuttomercatoweb úgy tudja, hogy Szoboszlai Dominik hajlott volna az átigazolásra, a két klub is nagyon közel volt a megegyezéshez, és csupán az időtényezőn múlt, hogy az üzlet nem jött létre.

Az olasz portál szerint a Milan akkor gyorsította fel a tárgyalásokat, amikor bizonyossá vált, hogy nem tudja szerződtetni Dani Olmót a Dinamo Zagrebtől (a spanyol támadó éppen a Salzburggal szorosan együttműködő RB Leipzig játékosa lett januárban).

A Tutto szerint Szoboszlai januári vételára 22 millió euró körül lett volna, és hogy valóban közel lehetett a megállapodás, azt Marco Rossi szövetségi kapitány témát érintő nyilatkozataiból is kikövetkeztethetjük.

Azóta többször beszámoltunk róla: más csapatokhoz hasonlóan a Milan sem tett le Szoboszlai szerződtetéséről, a több olasz forrás szerint a piros-feketék következő vezetőedzője, Ralf Rangnick egyik fő kiszemeltjeként kezelik.

Piaci becslések szerint Szoboszlai nyáron 20–25 millió eurós áron válthat klubot.

Legfrissebb hírek

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
1 órája

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
20 órája

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
21 órája

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
23 órája

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
Tegnap, 13:45

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 14:25

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34
Ezek is érdekelhetik