Milan: „defektes” a Chelsea válogatott játékosa, visszaküldik?

2018.10.15. 13:54
Gennaro Gattuso, a Milan labdarúgócsapatának vezetőedzője állítólag visszaküldené a Chelsea-től kölcsönvett Tiemoué Bakayokót Angliába.

A francia válogatott középpályást a nyáron vette kölcsön a Milan a Chelsea-től, az idény végén pedig végleg megvásárolhatja – ám erre a jelenlegiek szerint nincs túl sok esély.

Az olasz és a brit sportsajtó ugyanis úgy tudja, hogy a 24 éves Bakayoko azért nem játszik túl sokat a piros-feketéknél, mert Gennaro Gattuso vezetőedző szerint túlságosan sok a hibája, a szakember szerint pedig így nem elég jó ahhoz, hogy a középpályán szerepeljen.

„Bakayokónak meg kell tanulnia, hogyan szerezzen labdákat. Ezen dolgoznunk kell, és nem lesz egyszerű. A hibáinak a kiküszöbölésére nem lesz elég egy vagy két hét, s én inkább a tapasztaltabb, idősebb futballistákat részesítem előnyben.”

A Mirror ennek kapcsán arról ír, hogy a Milan vélhetően már a télen visszaküldené inkább Bakoyokót a szigetországba, s nem számol vele hosszú távon.

Legfrissebb hírek

„Az emberek abban a tévhitben vannak, hogy nekünk minden kijár” – Kolarov az Inter firenzei döntetlenje után

Olasz labdarúgás
2026.03.23. 10:38

Az első percben gólt szerzett, de csak ikszelt az Inter Firenzében

Olasz labdarúgás
2026.03.22. 22:43

A Pisa kiütésével tett újabb lépést a BL-indulás felé a Como, sorozatban harmadszor nyert a Lazio

Olasz labdarúgás
2026.03.22. 20:00

Folytatódott a Spurs mélyrepülése, közvetlen riválistól kapott ki

Angol labdarúgás
2026.03.22. 17:17

Hiába vezetett, a Newcastle az idényben másodszor is kikapott a Sunderlandtől

Angol labdarúgás
2026.03.22. 15:10

Kerkez Milos: Ha nincs meg a három pont, nem sokat ér a gólom

Angol labdarúgás
2026.03.22. 13:44

„Reméljük, hogy megértik…” – Marco Rossinak is szólhatott Arne Slot üzenete

Angol labdarúgás
2026.03.22. 09:20

Két pontjába került a Juvénak a kihagyott tizenegyes; ötgólos meccset húzott be a Milan

Olasz labdarúgás
2026.03.21. 22:45
Ezek is érdekelhetik