Juventus: Amauri és Felipe Melo sem utazik az Egyesült Államokba

2011.07.17. 20:37
Címkék
Amauri és Felipe Melo sem utazik a Juventus amerikai túrájára, ami további alapot ad azoknak a pletykáknak, amelyek szerint a két brazil labdarúgó a nyáron elhagyja a torinói klubot.

Felipe Melóval kapcsolatban egyre többször hallani, hogy brazil klubok (Corinthians, Sao Paulo) érdeklődnek iránta, míg a tavaszt a Parmában kölcsönben töltő Amaurit a Flamengóval és a Genoával hozták hírbe.

Amaurin és Felipe Melón kívül nincs a 27 fős utazó keretben Sergio Almirón, Albin Ekdal, Fabio Grosso, Mohamed Sissoko és a sérült Vincenzo Iaquinta sem.

A Juventus a philadelphiai edzőtáborozása után július 23-án Torontóban a portugál Sportinggal csap össze, majd felkészülési mérkőzéseinek sorát két mexikói gárda, az América (New York, július 26.) és a Chivas (Raleigh, július 28.) ellen folytatja.

A JUVENTUS UTAZÓ KERETE

Barzagli, Bonucci, Buffon, Chiellini, De Ceglie, De Silvestro, Del Piero, Giandonato, Grygera, Immobile, Krasic, Lichtsteiner, Manninger, Marchisio, Marrone, Martinez, Matri, Motta, Pasquato, Pazienza, Pepe, Pirlo, Quagliarella, Sörensen, Storari, Toni, Ziegler

 

Legfrissebb hírek

Az Újpest idegenben nyert a Veszprém ellen a férfi futsal NB I-ben

Minden más foci
3 perce

El-elődöntő: Aston Villa–Nottingham Forest visszavágó

Európa-liga
15 perce

Két meccsen 80 gólt kapott a Magdeburgtól, búcsúzott a Szeged a kézi BL-től

Kézilabda
45 perce

Liga 2: Husztit kiállították, a Sepsi elrontotta a Steaua jubileumát

Minden más foci
50 perce

Négy magyar játékostól elköszönt a Volán

Jégkorong
1 órája

Sérülés miatt több hónapra kidőlt a Debrecen kézilabdázója

Kézilabda
1 órája

Tóth Alex a Premier League-ről: A legnehezebb a váltásban az intenzitás különbsége volt

Angol labdarúgás
1 órája

Iker Romero: A Füchse Berlin Európa egyik legjobb csapatává vált a Veszprém mellett

Kézilabda
2 órája
Ezek is érdekelhetik