T. D. 2019.10.15 15:16 Frissítve: 2019.10.15 15:43

Inter: hivatalos közlemény, tovább vizsgálják A. Sánchezt

Alexis Sánchez klubja, az Inter hivatalos közleményt adott ki a támadó sérülésével kapcsolatosan. Még mindig nem tudni, hogy meg kell-e műteni a chileit.

Alexis Sánchezt újabb vizsgálatoknak vetik alá Barcelonában (Fotó: AFP)

A klub közlése szerint a 30 esztendős támadó bal bokájánál az egyik ín sérült meg bokaficam következtében. A játékos szerdán Barcelonába utazik, ahol Ramón Cugat professzor segítségével állapítják majd meg, hogy szükség van-e műtétre.

Mint ismert, Sánchez szombaton este az Alicantéban lejátszott Chile–Kolumbia felkészülési mérkőzés (0–0) utolsó perceiben szenvedett bokasérülést, és emiatt két-három hónapos kihagyás is várhat rá.

„Az sem lehetetlen, hogy műtétre kerül sor, de ezt a klubja, az Inter dönti majd el. Nagyon sajnálom, hogy megsérült, mert kezdett remek formába lendülni, gólokat lőni” – idézi Rueda kapitány egy korábbi sajtótájékoztatón elhangzott nyilatkozatát a football-italia.net.

Inter on Twitter

| MEDICAL UPDATE @Alexis_Sanchez to undergo further medical checks in Barcelona: read more https://t.co/547rkG0oZb #FCIM

2019.11.12 20:12:43

Olasz labdarúgás MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. A főnökei nem törnek pálcát felette, csak mossák a kezüket.

2019.11.10 12:23:17

Olasz labdarúgás H. D.

Sarri már az 55. percben lecserélte Cristiano Ronaldót, aki azonnal az öltözőbe sietett…

2019.11.02 13:58:25

Olasz labdarúgás nemzetisport.hu

Zaniolo bombázott, Veretout büntetett, a nápolyiak meg bánhatják az első félidőben kihagyott lehetőségeket.

2019.10.14 17:00:36

Olasz labdarúgás KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

„Nehogy eszedbe jusson lepisilni a rendőrautó kerekeit! A rendőrök nem találják viccesnek, és a klubod sem…”

2019.10.06 20:13:56

Olasz labdarúgás CS. Z.

Pattogós, harcos meccset hozott a Derby d'Italia, Conte Interjében kevesebb volt az átütőerő.