B. L. 2020.06.04 11:44 Frissítve: 2020.06.05 00:33

Inter: Eriksen meggyőzte Contét, kezdhet a Napoli ellen

Olasz sajtóhír szerint az Inter irányítója, Christian Eriksen az újrainduló edzésen meggyőzte Antonio Contét, aki így a Napoli elleni kupaelődöntő visszavágóján a kezdőbe állíthatja a dánt.

Romelu Lukaku és Lautaro Martínez mögött szerepelhet a kupaelődöntő visszavágóján (Fotó: AFP)

A La Gazzetta dello Sport szerint a korábbi Tottenham-középpályás remek erőnlétnek és formának örvend az idény újrakezdése előtt, ezzel pedig kiharcolta a helyét a kezdőben.

A lap szerint Conte a kezdőknél szerepeltette őt az edzésen, ami arra utal, hogy 3–4–1–2-es felállás jöhet a nápolyi mérkőzésen, a 28 éves futballista pedig a két támadó, Romelu Lukaku és Lautaro Martínez mögött szerepelhet majd.

Az Inter az első felvonáson otthon 1–0-ra kikapott, így nehéz helyzetből várja a visszavágót, amelyre a hírek szerint június 13-án kerülhet sor – a döntőnél június 17. a lehetséges időpont.

2020.07.07 21:20:07

Olasz labdarúgás M. G.

A padlón levő milánóiak a VAR-tól kaptak egy impulzust, majd valósággal átrobogtak a listavezetőn.

2020.07.05 21:05:18

Olasz labdarúgás K. T. I.

Gennaro Gattuso együttese végig mezőnyfölényben futballozott. Hiába küzdött nagyot, zsinórban harmadszor is kikapott a Roma.

2020.07.04 21:29:56

Olasz labdarúgás BACSKAI JÁNOS

Könnyedén nyert a Milan a Lazio otthonában, 0–3 lett a vége, az éllovas Juventus nagy-nagy örömére.

2020.07.02 19:01:50

Olasz labdarúgás R. Gy.

Eseménytelen első félidő után a második elején kétszer villantak meg a hazaiak – ez elég is volt a sikerhez.

2020.06.28 15:33:55

Az első félidőben több lehetősége volt a Romának, de a második félidőben a Milan uralta a terepet.