Válogatott: az is siker, ha nehezen nyerünk San Marino ellen - Egervári

MTI MTIMTI MTI
2010.10.07. 16:49
Címkék
Egervári Sándor szövetségi kapitány is kötelezőnek tekinti San Marino legyőzését a magyar labdarúgó-válogatott számára a pénteki Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen, amelynek teljes bevételét az iszapkatasztrófa károsultjainak ajánlja fel a magyar szövetség.

„Picit más rendszerben lépünk majd pályára, mint az előző mérkőzéseken, hiszen ezúttal támadóbb szellemű futballt szeretnénk bemutatni – mondta a szakvezető a Telkiben tartott csütörtöki sajtótájékoztatón. – Annak ellenére, hogy kötelező a győzelem, azt is sikernek könyvelném el, ha nehezen nyerne a csapat, s amennyiben így történne, akkor sem veszítene presztízséből az együttes."

A szakember bővebb nyilatkozatát itt találja!

Legfrissebb hírek

Az Oasis slágere lett az angol válogatott vb-himnusza

Foci vb 2026
3 perce

Mbappé: Nem nézem, hogy Messi mit csinál, csak arra gondolok, hogy segítsek a csapatomnak

Foci vb 2026
7 perce

Női röplabda-válogatottunk hármat üthet egy csapásra

Röplabda
8 perce

Csinos szurkolók: népszerűek a kolumbiai hölgyek

Foci vb 2026
21 perce

Megkövette Jérémy Dokut munkatársa érzéketlensége miatt a L'Équipe

Foci vb 2026
36 perce

Pogacar és Vingegaard is nagyszerű formában a Tour de France előtt

Kerékpár
46 perce

Vb 2026: bocsánatot kért Dokutől a L'Équipe

Foci vb 2026
48 perce

Vb 2026: vihar miatt nem tudtak edzeni a kolumbiaiak

Foci vb 2026
49 perce
Ezek is érdekelhetik