Nemzetisport.hu 2009.12.13 16:49 Frissítve: 2013.08.14 01:23

Rövid pályás úszó Eb: nem lett meg a mestertízes Mankocnak

A szám egyeduralkodója, a rövid pályás Eb-ken 2000 óta veretlen szlovén Peter Mankoc csak a bronzérmet szerezte meg a 100 méteres vegyes úszás isztambuli döntőjében, a számot a horvát Duje Dranganja nyerte meg.

Mankocnak így nem sikerült megszereznie zsinórban tizedik Európa-bajnoki címét ebben a versenyszámban – ám teljesítménye így is egyedülálló.

Német labdarúgás MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Emellett talán hosszú távon főképpen Szoboszlai lehet az, aki javíthat a labdarúgókról alkotott képen, erősíthet társadalmi-gazdasági beágyazottságukon.

2019.11.09 22:14:24

Német labdarúgás KAMLER JÁNOS

NS-VÉLEMÉNY. Még szerencse, hogy Jürgen Klopp volt az edzője.

2019.11.09 17:19:13

Német labdarúgás M. G.

Lewandowski megint megállíthatatlan volt, a BVB gyámoltalan és teljesen veszélytelen.

2019.11.09 07:25:44

Német labdarúgás TÓTH ÁDÁM

Hans-Dieter Flick jövőjéről is dönthet a meccs, Lucien Favre inkább megkímélte magát az utóbbi hetekben.